Jdi na obsah Jdi na menu
 


ramen bar

18. 2. 2009

Ramen bar

je oblíbená restaurace Naruta a Iuki . Je to jedno z míst v Listové, které má Naruto nejradši.

Ichiraku Ramen bar je vytvořen podle skutečné ramen restaurace ve městě Fukuoka v Japonsku, kde autor Naruta, chodil na univerzitu. Skutečná restaurace se také jmenuje Ichiraku Ramen. Podávají tam Tonkatsu ramen. Ve Fukuoce jsou dokonce dvě Ichiraku Ramen restaurace, jedna ve Fukuoce u stanice JR Kyuudai Mae a další v centrální oblasti Hakata. Prodávají tam kapesníčky s různými symboly z Naruta v miskách s instantním ramenem označených Ichiraku Ramen.

Ichiraku Ramen bar vlastní v seriálu Teuchi a pracuje v něm jeho dcera Ayame. Jsou to dva z mála vesničanů, kteří nevidí Naruta jako monstrum, ale váží si ho, v jejich případě jako pravidelného zákazníka. Teuchi a Ayame jsou první známí lidé, kteří viděli odhalenou tvář Kakashihi .

V epizodě 168 byl ramen bar dočasně uzavřen, protože Ayame unesli ryo-ninové (ryo-nin – ninja kuchař). Teuchi znovu otevře až na konci epizody. Protože jeho dcera velmi přibrala, když byla zajata (ryo-ninové ji živili svými výbornými kalorickými jídly), vytvořil Teuchi nové menu, které zahrnuje dietní ramen, jenž se stal velmi populárním mezi ženami. Každá žena, která se objevila v seriálu (kromě Tsunade ), si na konci dílu jde koupit dietní ramen, dokonce i ty, které jsou považovány za nepřátele.

Ayame a Teuchi dostali svá jména až v anime, v manze žádná neměli. V shippuudenu je Ayame nahrazena 2 novými kuchaři, Nishi a Matsu. Oba dva jsou však dost nemotorní.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář