Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klany

17. 2. 2009

Fuuma klan-je nejméně známý klan, je však známý  v Zemi deště . Není známo odkud tento klan pochází.

Tento klan je velmi agresivní a bojuje se svými charakteristickými obřími Fuuma shurikeny (风魔手里剣), velkými čtyř-čepelými zbraněmi, které mají vynikající ostrost. Tento typ shurikenů se rozšířil i mimo Fuuma klan do jiných zemí, což je vidět, když  Uchiha Sasuke  použije tento shuriken v boji s Momochim Zabuzou  .

Při cestách kolem světa za mládí, Jiraiya čelil členovi tohoto klanu v bitvě. Přestože výsledek této bitvy není znám, Jiraiyovi se podaří udělat členovi Fuuma klanu na čele jizvu. O několik let později, Jiraiya čelí tomuto ninjovi znovu. Tento člen se totiž stal jedním z Peinových těl. Jizva na jeho čele umožnila Jiraiyovi, aby ho poznal a také i další Peinovy těla.

Fuuma klan-(země zvuku)-je shinobi klan ze Země rýžových polí ze které Orochimaru udělal Zemi zvuku . Tento klan se specializuje na používání Chakrových vláken. Některé z nejmocnějších členů Orochimaru podvedl, když jim slíbil, že jim pomůže obnovit jejich klan, který zažíval drsné časy z předchozí války. Mnozí z klanu dobrovolně vstoupili, ale místo toho na ně použil své Kinjutsu (zakázané techniky) experimenty.                         

   členové

Fuuma Arashi
Fuuma Hanzaki
Fuuma Jigumo
Fuuma Kamerou
Fuuma Kotohime
Fuuma Kamikiri
Fuuma Sasame

Uchiha klan

Kekkei genkai: Sharingan
Jiné techniky klanu: Techniky ohně
Popis: Uchiha klan býval nejsilnější klan v celé Listové vesnici. Díky jeho dědičné schopnosti Sharingan byl všeobecně respektován. Měl například nastarost Listovou vojenskou policii. Ted' však z Uchiha klanu zbyli pouze Itachi  a Sasuke.

 Hyuuga klan

Kekkei genkai: Byakugan
Jiné techniky klanu: Různé techniky taijutsu
Popis: Hyuuga klan je nyní nejsilnější klan v Listové. Je velmi respektovaný díky své dědičné schopnost Byakugan. Klan má složitější hierarchii, je rozdělen na hlavní a vedlejší rodinu. Vedlejší rodina je označena vedlejší rodina . Jako členy klanu můžeme uvést např. Nejiho či  Hinatu

Nara klan

Kekkei genkai: žádné
Jiné techniky klanu: Techniky stínů
Popis: Klan Nara tradičně ovládá stíny. Poněvadž nemá žádnou kekkei genkai, není tak respektovaný jako třeba klan Hyuuga. Někteří členové klanu vynikají taktickými a strategickými schopnostmi, avšak muži z tohoto klanu jsou velmi líní. Panovačným ženám se tito muži velmi líbí (Shikamaru& Temari , Shikaku & Yoshino).

Akimichi klan

Kekkei genkai: žádné
Jiné techniky klanu: Techniky zvětšování
Popis: Akimichi klan ovládá tradičně techniky zvětšování, poněvadž stejně jako klan Nara nemá žádnou kekkei genkai, není tak respektovaný. Členové mají možnost přeměnit kalorie na chakru . Také používají tajné vojenské pilulky, které mnohonásobně zlepšují vlastnosti ninji, ale poškozují jeho tělo. Mezi členy patří třeba Chouji.

Yamanaka klan

Kekkei genkai: žádné
Jiné techniky klanu: Techniky výměny mysli
Popis: Yamanaka klan je další z klanů. Jeho techniky nejsou příliš známé, mezi ty známé patří Shintenshin no Jutsu a Shinranshin no Jutsu, které slouží pro manipulaci s myslí nepřítele. Stejně jako Nara či Akimichi klan nemá kekkei genkai. Tento klan má v Listové květinářství. Patří sem např Ino .

Aburame klan

Kekkei genkai: žádné
Jiné techniky klanu: Techniky brouků
Popis: Klan Aburame tradičně ovládá brouky. Už jako děti se jeho členové obětují, aby se stali chodící schránkou pro brouky. Brouci jsou krmeni chakrou svých hostitelů, za což jim poskytují služby. Patří sem třeba Shino .

Inuzuka klan

Kekkei genkai: žádné
Jiné techniky klanu: Techniky se psy
Popis: Klan Inuzuka používá k boji psy, má je však i jako své nejlepší přátele. Členové klanu jsou pojmenováni podle částí psího těla (např. Kiba znamená "tesák"), zatímco psi mají jména podle barev (např. Akamaru přísluší červená barva - AKA znamená japonsky červená).

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář